ÜRÜNLERIMIZ

Kalitenin Zirvesi

planetaryum8.png

MOBIL PLANETARYUMLAR

Çok Satan

Mobil yani taşınabilir ve kurulumu hızlı olan Planetaryum Sistemleri, kullanım kolaylığı açısından en çok tercih edilen planetaryum sistemleri arasında yer almaktadır. Mobil Planetaryum Sistemleri, doğru ellerde profesyonel bir biçimde sunulursa izleyicilere teknolojinin verdiği yetkinlik ile gerçeklik duygusunu hat sayfada yaşama imkânı vermektedir. Bu sebeple bizler Cacabey Planetaryum olarak vermiş olduğumuz Sabit ve Mobil Planetaryum Sistemleri ile sizleri ustalık ve yetkinlikle buluşturmaktayız.


Sizlere sunmuş olduğumuz Mobil Planetaryum Sistemleri kapsamında birçok artı özelliği de barındırmaktayız. Cacabey Planetaryum olarak Mobil Planetaryum hizmetlerine sahip olduğunuz taktirde bu özelliklere de sahip olursunuz:

SABIT PLANETARYUMLAR

Yeni Ürün

Sabit Planetaryum sistemleri, görüntünün profesyonel bir gerçeklikte sunulmasına yarayan ve alanın genişliğine göre içerisinde çoklu görüntüleme sistemleri barındırarak 90-100 kişiye kadar izleyiciye aynı anda hizmet verebilen sistemlerdir. Bu denli büyük ve kapsamlı sistemler olan Planetaryum sistemlerinin kalitesini etkileyen en önemli unsurlardan biri de hizmeti sunan kurumdur. Bu sebeple Cacabey Planetaryum olarak tüm sabit ve mobil planetaryum hizmetlerinde sizlere profesyonel bir hizmet sunarak sistemlerin kurulum aşamasından satış sonrasına kadar her daim yanınızdayız.

domeoutside.png
balıkgözüPlanetaryum.png

BALIKGÖZÜ CIHAZLAR

En Çok Satan

1. PAKET


Balıkgözü Görüntüleme Sistemi

 • 4 metre çaptan 7 metre çapa kadar olan planetaryum kubbelerinde balıkgözü sistemler kullanılır.

 • 15 - 35 kişi kapasiteli planetaryum kubbeleri ( 4m - 7m Çap )

TAMKUBBE FILMLER

Yeni Ürünler İçerir

planetaryum teknolojileri müşterilerini yüksek kalitede ve geniş bir ürün yelpazesiyle buluşturmak hedefiyle yola çıkmıştır. En ileri teknolojilerle ve en sıkı kalite kontrol prosedürleriyle yarattığımız ürünler sektördeki en iyiler arasında gösterilmektedir. Stoklarımızda mevcut olan ürünlere göz atın ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Untitled.png
 

ÜRETIM ÖNCESI VE SONRASI DESTEKLERIMIZ

SATIŞ SONRASI HIZMETLER

Cacabey Planetaryum olarak sizlere sunmuş olduğumuz en büyük avantajlardan biri de yerli bir firma olmamızdır. Sahip olmuş olduğunuz sabit planetaryumlarda herhangi bir sorunla karşılaştığınızda yabancı bir firmayla çalışıyorsanız bu firmaların size teknik ekip yollaması haftaları alabilir, gelseler dahi ücretler Euro üzerinden hesaplanacağı için yüksek maliyetler çıkarabilir. Bizler yerli bir firma olmamızın da verdiği avantajla Türkiye’nin dört bir yanına profesyonel teknik ekibimiz ile oldukça kısa bir sürede ulaşıp sizlerin sorunlarını çözmekteyiz. Böylelikle sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet Sabit Planetaryum sistemlerinin kurulumuyla son bulmamakta ve ihtiyacınız olan her anda devam etmektedir. Bilimi eğlenceli hale getirmek ile başlayan bu yolda gelişen teknoloji ile her alanda hizmet vermeye başlayan Sabit ve Mobil yani taşınabilir Planetaryum Sistemleri ile Cacabey Planetaryum olarak daima yanınızdayız.

GARANTI VE DESTEK

Cacabey Planetaryum  sizlere 2 yıllık bilgisayar garantileri ile birlikte gelmektedir. Bunların yanında herhangi bir sorun durumunda ulaşabilmeniz adına:

 • 12 Saat Telefon Desteği

 • Hızlı ve Kapsamlı Bir Biçimde E-posta Desteği

 • Bilgisayar Desteği

 • Film ve Prodüksiyon Desteği

 • Yazılım Güncellemeleri

MOBIL PLANETARYUM SISTEMLERI ILE BIRLIKTE TEMIN EDILENLER

 • Tesis Hazırlama Konusunda Donanımlı Rehberler

 • Ekipman Konusunda Donanımlı Rehberler

 • Yazılım Konusunda Donanımlı Rehberler

 • Sistem Ayarları ve Kalibrasyon Verileri

EĞITIM

Gerekli olan tüm eğitimler ayrıntılı ve kapsamlı bir biçimde Mobil Planetaryum Sistemlerinin kurulum ve kullanım aşamalarında planetaryumun bulunduğu noktada yapılacaktır.

CACABEY PLANETARYUM TARAFINDAN YERINDE SERVIS GARANTISI

 • 12 Saatlik Telefon Desteği

 • 2 Yıllık Cacabey Planetaryum Garantisi

 • Bilgisayar ve Prodüksiyon Desteği

 • Bozulan parçaların bir an önce gönderildiği taktirde değiştirilmesi

YEDEK PARÇA BULMA KOLAYLIĞI

Cacabey Planetaryum olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm projektör ve görüntü sistemlerini garantili bir biçimde tercih etmekteyiz. Böylelikle ilerleyen yıllarda teknik bir arızayla karşılaşsanız dahi kolayca parçalarını bulabilir ve sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.