top of page

ÜRÜNLERIMIZ

Kalitenin Zirvesi

jeodezik.png

Jeodezik Kubbe 

Çok Satan

Taşınabilir planetaryum kubbeleri özel olarak tasarlanmış ergonomik yapısallığa sahiptir.

Kullanımların kolay ve her seviyede kullanıcının kullanabilmesi için basit kurulumlar ile 3 - 4 saat arasında hazır hale gelmektedir. Özel kumaşlardan üretilmiş olan planetaryum kubbesi yanmayan ateş yürümeyen materyallerle hazırlanmıştır. Taşıyıcı sistemleri 3 ayrı ölçüde alüminyum parçalardan ve 45-60 bağlantı aparatından oluşturulur.

Jeodezik kubbelerde üfleme cihazlarının kesintiye uğraması durumunda bile düşme yapıp büyük ve küçük izleyicileri panikletmeyen inovasyonu ile ağırlığı azaltılması için özel kumaş seçenekleri ve ergonomi ile sunulmaktadır.

Hybrid Kubbe

Yeni Ürün

İç ve dış mekan kullanımına uygun bir şekilde tasarlanan Hybrid Planetaryum kubbeleri için yarı mobil yarı sabit diyebiliriz.

Özgün tasarımıyla sergilendiği alanda her yaştan insanın ilgisini çekmeyi başaran planetaryumda; beton kalıp üzerine kurulan zemin, planetaryuma uygun olarak üretilmiş koltuklar, zemin kaplaması, ısıtma ve soğutma sistemleri ve ışıklandırma ile donatılmıştır.

Dış kubbesi sabit yapıdayken iç kubbesi mobil bir şekilde kullanılabilir.

Hibritkubbeler.png
nanoKubbeler.png

Nano Bağlantılı Kubbe

En Çok Satan

Ekran sistemleri geliştikçe talepler gelişmiş bir projeksiyon yüzeyleri için artmaktadır. En zorlu kubbe ekranı teknolojisinde devrim niteliğinde olan Nano Bağlantıyı ortaya çıkarmaktadır. Nano Bağlantı, mevcut olan sistemlerin içerisinde en düzgün küresel yüzeyi bizlere sunmaktadır.

Tercih edilmesinin nedenleri, her panelin yatay ve dikey bağlantı uçlarında pürüzsüz bir şekilde birleştirilmesinin yanında kullanılan yeni bir işlem ile perçin vidalarının kubbenin yüzeyinde görünmemesi için gömülü bir biçimde olmasıdır. Bu sayede, her bir perçin kubbe ekranı ile aynı hizada bulunmaktadır.

Bunların yanında; çevresel bakımdan güvenli bir işlem olan toz boya kaplama, yerine boyama ihtiyacını ortadan kaldırır ki zamanla değişmeyecek ve bozulmaya uğramayacak, dayanıklı düzgün bir cila sunar. Kubbelerde kullanılan toz boya kaplı panellerin temizliği oldukça kolaydır ve asla tekrar boyanmayı gerektirmez. Eğer zarar gören paneller var ise yedekleri ile kolaylıkla değiştirilir ki var olan panellerin renk ve parlaklıklarıyla uyum sağlar.

TAMKUBBE FILMLER

Yeni Ürünler İçerir

planetaryum teknolojileri müşterilerini yüksek kalitede ve geniş bir ürün yelpazesiyle buluşturmak hedefiyle yola çıkmıştır. En ileri teknolojilerle ve en sıkı kalite kontrol prosedürleriyle yarattığımız ürünler sektördeki en iyiler arasında gösterilmektedir. Stoklarımızda mevcut olan ürünlere göz atın ve detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Untitled.png
Ürünler: Ürünler

ÜRETIM ÖNCESI VE SONRASI DESTEKLERIMIZ

SATIŞ SONRASI HIZMETLER

Cacabey Planetaryum olarak sizlere sunmuş olduğumuz en büyük avantajlardan biri de yerli bir firma olmamızdır. Sahip olmuş olduğunuz sabit planetaryumlarda herhangi bir sorunla karşılaştığınızda yabancı bir firmayla çalışıyorsanız bu firmaların size teknik ekip yollaması haftaları alabilir, gelseler dahi ücretler Euro üzerinden hesaplanacağı için yüksek maliyetler çıkarabilir. Bizler yerli bir firma olmamızın da verdiği avantajla Türkiye’nin dört bir yanına profesyonel teknik ekibimiz ile oldukça kısa bir sürede ulaşıp sizlerin sorunlarını çözmekteyiz. Böylelikle sizlere sunmuş olduğumuz kaliteli hizmet Sabit Planetaryum sistemlerinin kurulumuyla son bulmamakta ve ihtiyacınız olan her anda devam etmektedir. Bilimi eğlenceli hale getirmek ile başlayan bu yolda gelişen teknoloji ile her alanda hizmet vermeye başlayan Sabit ve Mobil yani taşınabilir Planetaryum Sistemleri ile Cacabey Planetaryum olarak daima yanınızdayız.

GARANTI VE DESTEK

Cacabey Planetaryum  sizlere 2 yıllık bilgisayar garantileri ile birlikte gelmektedir. Bunların yanında herhangi bir sorun durumunda ulaşabilmeniz adına:

 • 12 Saat Telefon Desteği

 • Hızlı ve Kapsamlı Bir Biçimde E-posta Desteği

 • Bilgisayar Desteği

 • Film ve Prodüksiyon Desteği

 • Yazılım Güncellemeleri

MOBIL PLANETARYUM SISTEMLERI ILE BIRLIKTE TEMIN EDILENLER

 • Tesis Hazırlama Konusunda Donanımlı Rehberler

 • Ekipman Konusunda Donanımlı Rehberler

 • Yazılım Konusunda Donanımlı Rehberler

 • Sistem Ayarları ve Kalibrasyon Verileri

EĞITIM

Gerekli olan tüm eğitimler ayrıntılı ve kapsamlı bir biçimde Mobil Planetaryum Sistemlerinin kurulum ve kullanım aşamalarında planetaryumun bulunduğu noktada yapılacaktır.

CACABEY PLANETARYUM TARAFINDAN YERINDE SERVIS GARANTISI

 • 12 Saatlik Telefon Desteği

 • 2 Yıllık Cacabey Planetaryum Garantisi

 • Bilgisayar ve Prodüksiyon Desteği

 • Bozulan parçaların bir an önce gönderildiği taktirde değiştirilmesi

YEDEK PARÇA BULMA KOLAYLIĞI

Cacabey Planetaryum olarak sizlere sunmuş olduğumuz hizmetlerde kullandığımız tüm projektör ve görüntü sistemlerini garantili bir biçimde tercih etmekteyiz. Böylelikle ilerleyen yıllarda teknik bir arızayla karşılaşsanız dahi kolayca parçalarını bulabilir ve sorunları ortadan kaldırabilirsiniz.

bottom of page