top of page
curveScreen.png

HAKKIMIZDA DAHA FAZLASI

CACABEY PLANETARYUM Üreten Dünya’da ortaya çıkan en yeni teknolojileri ülkemizde kullanıma sunan ve elektronik sektörün de yerli üretimler de yaparak Türkiye’deki bilgi teknolojileri sektöründe öncü firma haline gelen Cacabey Planetaryum, en yeni teknolojileri içeren, verimli ve uygun fiyatlı sistemler sunmaktadır. Özel sektör ve kamusal alanda ülkemizin ilerlemesi ve gelişmiş ülkeler arasında yer alması için gerekli olan teknolojik sistemleri kullanmaktadır. Yurtiçi ve yurtdışı eğitimlerle personelini en üst seviye çözümler üretebilmek ve uzun yıllar sorunsuz çalışma becerisi edinmek üzere destekleyen bir firmadır. Cacabey Planetaryum  kurucularından Dt. Uğur Özen öncülüğündeki güçlü ekibiyle ülkemizde modern planetaryum cihaz ve ekipmanların üretimini yapmakta ve AR-GE çalışmalarını sürdürmektedir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇEREK; Planetaryumda büyülü bir sunum izleyebilir, sadece astronomi değil fizik, kimya, biyoloji ve diğer bilimlerle de ilgili sunumlar seyredebilirsiniz. Mobil ve sabit planetaryum seçeneklerimizle kurumlarınızda büyülü bir ortam yaratabilirsiniz.

 

Astropark  Cacabey Planetaryum markasıdır. Kurulduğu günden bu yana Ar-Ge, fulldome eğitim alanlarında hızla gelişme kat eden Cacabey Planetaryum ilk markasını Astropark ile kurdu.

Hakkımızda: Hakkımızda
bottom of page